ADRESSE
Petter Dass-museet, Alstahaug, 8804 Sandnessjøen
E-post: petter.dass@helgelandmuseum.no
Telefon: 75 11 01 50
Org.nr.: 986 332 553

KONTAKT ANSATTE
Irena Jovic
, daglig leder, 75 11 01 52/ 992 34 972
irena.jovic@helgelandmuseum.no

Gry Johnsen, museumsvert, 75 11 01 54/ 971 42 031
gry.johnsen@helgelandmuseum.no

Johanne Markvoll, formidlingsleder, 75 11 01 58/ 975 41 614
johanne.markvoll@helgelandmuseum.no

Trine Benedicte Jenssen, museumsmedarbeider, 75 11 01 53/ 415 20 340
trine.jenssen@helgelandmuseum.no

Grethe Pleym, museumsmedarbeider, 75 11 01 52
grethe.pleym@helgelandmuseum.no

Ann Kristin Dahl, kjøkkensjef, 75 11 01 57
ann-kristin.dahl@helgelandmuseum.no 

Per-Arne Hanssen, teknisk drift, 75 11 01 56/ 906 73 895
per.arne.hansen@helgelandmuseum.no

Veronica Johannessen, renhold
veronica.johannesen@helgelandmuseum.no

NYHETSBREV
For å motta våre nyhetsbrev vennligst send oss din e-post adresse her.
Merk din henvendelse med “nyhetsbrev”.